קפיצה קוונטית אנרגטית

זה קורה להמון אנשים שמתפתחים ועושים קפיצה אנרגטית עכשיו. אז אם נדמה לכם שאתם מרגישים פחות נפלא מאחרים, אולי זה יעודד אתכם:

1. ראשית, אתם ממש, אבל ממש לא לבד עם זה.

2. כחלק מההתפתחות שלנו וההסכמה להשאיר פרדיגמות ישנות מאחור, מבנים ישנים מאחור, אנחנו חווים תסמיני גמילה מהישן. וכן, זה יכול לכאוב ולטלטל. זה לא משהו שלא ביקשנו. ידענו שנהיה מספיק חזקים לעבור את זה ויש מלא שליחי-אור/מלאכים אנושיים שמופיעים פתאום בחיינו בתקופות הקשות האלה כדי לעזור לנו לעבור אותן (תזהו אותם. תאמרו להם תודה. תחזירו להם אהבה).

3. לעיתים, הגוף הפיזי והרגשי עוברים טלטלה כי המון שנים היינו פה בדחיסות מוחלטת ועיוורון מוחלט. כעת, הסירו לנו את הכיסוי מהעיניים, אנחנו רואים ומבינים דברים אחרת ואין ממה לפחד. הכל קורה בסדר מופתי.

4. הסכמנו להיות פה, לחוות את מה שאנחנו חווים. 2018 לא תקבל אותנו בדיוק כמו שהיינו. היא פשוט לא! את הסיפורים הישנים שלנו, אלה שנצמדנו אליהם שנים אנחנו נדרשים לשחרר כאן ועכשיו. ואם לא נסכים לעשות זאת, משהו (בהכוונת הנשמה שלנו) יאלץ אותנו להתמודד ולשחרר אותם בדרך זו או אחרת.

5. דומה מושך דומה. משמע: תתעמקו בקושי, תקטרו, תתלוננו – תמשכו עוד מאותם דברים שגרמו לכם להתלונן ולהתקע בלופ מלכתחילה. תתמקדו בטוב (הוא ישנו רק צריך לתת לו במה גדולה יותר), תתמקדו במה שכן מצליח לכם (גם אם זה משהו אחד מתוך 20 דברים אחרים שלא הולכים ותקועים), תתמקדו במה שזורם בקלות, במה שמעלה חיוך- ואז יותר מהדברים האלה יופיעו בחיים.

6. יש כאלה שחווים את התקופה הזאת כאילו מתוך בועה, תחושה שהם פה אבל לא פה. תחושה שהם פה אבל הכל כאילו קורה למישהו אחר. יש כאלה שמרגישים כמו בסיר לחץ ולא יודעים מה יתפוצץ קודם – הם או הסיטואציה הנפיצה שמעלה את הטורים למעלה ויש כאלה שחווים את זה כאילו מתחת למים – שומעים ולא שומעים, רואים ולא רואים, מרגישים ולא מרגישים…הכל עמום.
זה בסדר. תתמסרו. תרפו. תשחררו. תבטחו ובעיקר: תחזקו את האמונה בעצמכם. אתם הרבה יותר גדולים, מופלאים, מפוארים ומהממים ממה שאתם חושבים!

לסיכום:
כן, יש המון חוסר יציבות, הרבה מהשינוי הזה שכולנו רוצים בו וכשהוא מגיע הוא מפחיד או מציף. ויש את הקסם הזה שמגיע לחיים שלנו כשאנחנו בתוך הוורטקס –
זה המקום הזה שבו אנחנו מאושרים לרגע בלי שום קשר למה שקורה בחיים שלנו,
המקום שבו כל הדברים נופלים למקומם בסדר אלוהי,
המקום שבו נמצאים כל החלומות והרצונות שאי פעם ביקשנו ונמצאים מרחק מחשבה ורגש מאיתנו.

אז אל תוותרו עליהם. תסכימו להרגיש כאילו הם כבר כאן והם יתממשו. לא מספיק לדמיין את זה קורה (מחשבה!) צריך גם לחוש (להרגיש!) כאילו זה כבר קיים – את זה צריך לתרגל.

>אז….
2018 מכינה אותנו לקראת הבאות בדרך שעוד לא הכרנו. הפצצות שהחיים ממטירים – הן מתנות! נפקח עיניים לראות. ניסים קטנים קורים בדרך למכולת, לחוג עם הילדים, בעת צפייה בטלוויזיה…
תחגגו קודם כל את מי שאתם. אתם אהובים מעבר לכל דימיון.
2018 – HERE WE COME !