מיקרוביום

מיקרוביום! ….ההמממ….טוב, אז איך אני מסבירה לכם את המילה הזאת בלי להסתבך יותר מידי? אולי אני אתחיל מלספר שאני מרותקת ברמות שקשות לנושא הזה כבר כמה שנים, כי זה שינה את הדרך בה אני עובדת. אחרי 17 שנה גיליתי שאין תגובה זהה של אנשים במצב דומה לאותו תפריט שאני נותנת (טוב ובריא ככל שיהיה).
מיקרוביום קשור, בין היתר, לנטייה שלנו להשמנה!
הוא חזק גם בלהסגיר אותנו לנטייה למחלות
והוא שונה וייחודי אצל כל אחד ואחת מאיתנו ממש כמו טביעת אצבע.

אז אולי אפשט את זה ככה:
מיקרוביום = הרכב החיידקים במעי שלנו.
באחת ההרצאות המרתקות ביותר שראיתי, ד"ר מיטרה ריי מספרת את האמת: שיש לנו יותר מיקרובים/חיידקים במעי מאשר תאים אנושיים והחלק המצחיק (או שלא) שהם אלא שמנהלים את כל ההצגה.

2 אנשים הגיעו אלי לאחרונה לשינוי תזונתי עם מטרה לרדת במשקל.
כל אחד קיבל הכוונה תזונתית שמתאימה לו, התזונה כמובן היתה מושתתת על דברים טבעיים וטובים, אבל היה הבדל אחד מהותי בין השניים:
לאחד נתתי את הקפסולות והשייק "קומפליט" של ג'וס פלאס ולשני לא!
אחרי 8 שבועות היה שינוי מובהק בין השניים:
האחד ירד רק 800 גרם במשקל, הרגיש לא משהו וסבל מעייפות.
השני ירד 7 ק"ג !!!!
באופן מפתיע , דווקא זה שלא ירד הרבה היה זה שהקפיד יותר על התפריט בלי חריגות אבל גם התקשה יותר בתהליך.
השני לעומתו, נטל את המוצרים של ג'וס פלאס (שייק אחד כל בוקר במקום ארוחה + 2 קפסולות פירות, 2 קפסולות ירקות, 2 קפסולות פירות יער) והיה מופתע מאוד: "עברתי המון תהליכים קיצוניים יותר בעבר, כולל ניקוי רעלים ודיאטות שונות ומשונות ומעולם לא ירדתי כל כך הרבה בתקופה כ"כ קצרה והרגשתי טוב כל כך".
יש לציין שהוא גם לא חווה את ההצפה של הרעלים שקוראת כאשר יש ירידה מהירה (הרעלים מאוחסנים בתאי השומן וברגע שאלה מתפרקים מהר הרעלים מציפים את הגוף והתופעות מאוד קשות)…

אז …
לא – ממש לא מצאתי את התרופה לעודף משקל ואין פה שום הבטחות. זה עדיין כרוך בהשקעה, כוונה, רצון, מטיבציה, הבנה, שינוי אורחות חיים ותזונה, פעילות גופנית והרבה עבודה בתחום הגוף-נפש, חיוביות והארקה…
אבל….
החדשות הטובות: (הוכח מחקרית!)
גם אם אי אפשר לשנות גנטיקה, אפשר גם אפשר לשנות את הרכב המיקרוביום (הרכב חיידקי המעי) בקלות רבה מאוד בעזרת הקפסולות והשייקים של ג'וס פלאס ולעשות את תהליך הירידה במשקל הרבה יותר קל עם תוצאות לאורך זמן!!! לכן, אולי תוכלו להבין את ההתרגשות שאחזה בי כשהן נכנסו לחיי (האישיים והמקצועיים).

ראיון חזק ביותר עם ד"ר מיטרה ריי:
https://www.youtube.com/watch?v=roXreaKcW8Y&feature=youtu.be
(להרצאה מלאה שלה בנושא המיקרוביום – צרו עימי קשר ואשמח לשלוח).

היכרות עם ג'וס פלאס:
https://www.youtube.com/watch?v=ikmHgWWt3uE

להזמנה של ג'וס פלאס: 09-7677621 | aya@ayahod.com