תוספי מזון

תחת הכותרת "תוספי מזון" קיימים חומרים נוספים פרט לויטמינים ומינרלים כגון: מוצרי הפרוביוטיקה למיניהם, מוצרי כוורת, אנזימי עיכול, ביופלבנואידים, חומצות שומן חיוניות, חומצות אמינו, סיבים תזונתיים, תבלינים ועוד.

כנטורופתית, אני עושה שימוש מושכל בתוספי מזון כחלק מהטיפול שאני מציעה, אך במהלך עבודתי ופגישותיי עם אנשים, נוכחתי לגלות שאנשים מעלים ספקות בדבר האפקטיביות וההשפעה המיוחסת לתוספים וצצות שאלות כמו: למה אני צריך כל כך הרבה? האם מוצר אחד יותר טוב מהמוצר השני? מה כדאי לקחת?

יש המגיעים אלי ולו על מנת לעשות סדר בתוספים, שאפחית להם כמה מהם אם הם לא בהכרח זקוקים להם או אחליף אותם במשהו מתאים ויעיל יותר.

מידע על תוספי מזון קיים בשפע וקיימות בשוק חברות רבות מספור המשווקות ויטמינים ותוספים. הדבר הפך לתעשייה שלמה וענפה אשר בשנים האחרונות איבדה, לטעמי, מעט מהמטרה החשובה והעיקרית של המוצרים אותם היא מייצרת ומייצגת.

אני אוהבת לעזור לגוף לקבל את כל מה שהוא זקוק לו מהמזון אך ישנם מצבי בריאות שונים, כולל הריון, מחלות מעי, מצבים טפיליים וחיידקיים המצריכים תיגבור של התוספים ולא די בתזונה.

הניסיון שצברתי לאורך שני עשורים לימד אותי מה עובד ומה באמת יעיל, אני עוקבת ומתעדכנת כל הזמן בנוגע לטכנולוגיות חדשות ומוצרים ומתנסה בהם לפני שבוחרת להמליץ. חשוב לי לנקוט בגישה מחמירה וקפדנית וחשוב לי להיות בררנית לגבי המוצרים שאני בוחרת לעבוד עימם כי בשורה תחתונה מה שחשוב זה התוצאות והאפקטיביות.

*תכונות תוספי המזון השונים – לחצו כאן