פרחי באך

פרחי-באך

פרחי באך נוצרו על בסיס ההומיאופתיה.

ד"ר באך שהיה רופא, חוקר והומיאופת הפיק 38 תמציות של פרחי בר, עצים וצמחים ע"י קטיף סטרילי, השרייה, שימור בעזרת ברנדי ודילולים מרובים עד למצב בו לא נשאר חומר פיזי בתמצית.

לכל תמצית יש השפעה רגשית שונה על גופנו.

כולנו אנשים מורכבים, האופי שלנו התעצב וממשיך להתעצב עם כל יום שעובר, אנחנו מושפעים מהמשפחה שלנו, מהחברים, ממקום העבודה, מהרשתות החברתיות מהמצב הביטחוני ועוד.

ישנם תכונות ורגשות שמלווים אותנו שנים רבות והפכו להיות תכונות ורגשות ליבה שלנו וכאלו ברי חלוף שמאפיינים מצבים מסוימים או תקופות בחיינו- יתכן ואדם הינו טיפוס חסר ביטחון או לחילופין, נמצא בתקופה חסרת ביטחון בחייו.

כל 38 התמציות יכולות להתאים לכולנו בשלבים שונים בחיים וקיימות בכולנו במינונים שונים וכמו בכל דבר בחיים הכל עניין של איזון.

לפעמים מסיבות שונות האיזון מופר ואנחנו חווים כעס, ייאוש, ביטחון עצמי ירוד, חרדה, תקיעות, דאגת יתר,  קושי בקבלת החלטות, פחד, קושי להשתחרר מהעבר…

המטרה בטיפול בפרחי באך היא להתאים את התמציות הנכונות והמדויקות למטופל.

התמציות מעלות את הרגש מהתת מודע למודע, עוזרות בהבנת דפוסים התנהגותיים וחשיבתיים ועוזרות ביצירת שינוי, השינוי נעשה בהתאם לקצב האישי של כל מטופל.

התאמת התמציות נעשית על ידי שיחה מעמיקה, הקשבה, זיהוי המחסומים הרגשיים של המטופל וכמובן לפי היעדים והרצונות של המטופל עצמו.

 

התמציות מתאימות למבוגרים, ילדים ותינוקות. אין סכנה במינון יתר או בלקיחת תמצית שאינה מתאימה.

*לקביעת טיפול ופרטים נוספים ניתן ליצור קשר דרך האתר או בטלפון: 09-7677621