ניקוי רעלים - דיטוקס

קצת קשה לי לתאר במילים את ההרגשה המדהימה שחווים המתנקים שלי בזמן ניקוי ואתחול מחדש של המערכות, כשנותנים לגוף מנוחה, הטענה, אתחול מחדש ומסייעים לו לעלות תדר.   זה משהו שצריך לחוות ולא רק לדבר עליו.
תהליך הניקוי הוא לא פחות מאשר "קרש קפיצה" לאיכות חיים, במהלכו גם עוברים ניקוי, גם לומדים על תזונה בריאה,
על ההבדלים בין המזונות השונים והחשיבות של כל אחד מהם ומקבלים הדרכה מקיפה בכל הקשור לבניית תפריט מאוזן כאורח חיים גם לאחר הניקוי.

 

*למכתבי המלצה ממטופלים שעברו ניקוי – לחצו כאן

 

הניקוי מבוסס על אכילת אורז/קינואה/כוסמת, ירקות משנעי ריפוי המנקים ומזינים את הגוף, מרקים, מיצים מירקות ופירות טבעיים, מרעננים וטריים להתחדשות הגוף ובמקביל נטילת צמחי מרפא חשובים שיעזרו ויתמכו באברים השונים בזמן הניקוי וכמובן ליווי אישי.
שילוב זה מבטיח מעבר הדרגתי, בריא ומאוזן לתזונה בריאה, תוך למידה והפנמה של התהליכים המתרחשים בגופינו, מרכיבי המזון והשפעתם על הגוף. בסיום תהליך הניקוי הגוף מוכן ברמה הפיסית והמנטאלית, ונעשה שינוי של ממש, כולל שינוי תפיסתי בנוגע לאוכל ואורח חיים בריא יותר. 

ניקוי רעלים הוא השם השני לגוף בריא, מדובר בתהליך המכונה "דה טוקסיפיקציה" שמטרתו לנטרל ולנקות את הגוף מרעלנים המצטברים בגופינו ומפריעים לפעילות תקינה ומאוזנת של הגוף. תהליך זה מסייע לגוף בתהליך טבעי קיים ומאפשר טיפול במגוון בעיות פיזיות ונפשיות.

ניקוי הרעלים מתקיים במסגרת אישית-פרטנית בקליניקה שלי בכפר סבא או 'און-ליין' באמצעות הסקייפ או הטלפון למי שגר רחוק. (לעיתים מתקיים הניקוי במסגרת סדנה קבוצתית).

 

תוכנית ניקוי בת שבועיים כוללת 3 מפגשים אחת לשבוע והתוכנית החודשית (30 יום) כוללת 4 מפגשים.

 

ברמה הבריאותית, מתאים תהליך הניקוי שלי לאנשים הסובלים מ:

 • עודף משקל – למי שמעוניין בירידה במשקל, הפחתת התשוקה לבצקים, סוכרים, שוקולדים ופחמימות.
 • כולסטרול גבוה, יתר לחץ דם, סוכרת גבולית, כבד שומני.
 • מתח, סטרס, עצבנות.
 • בעיות שינה.
 • ירידה בזיכרון.
 • כבדות, עייפות, תשישות, ירידה ברמות האנרגיה.
 • בעיות ומחלות עור.
 • בעיות עיכול, אי נוחות בבטן, נפיחות, גזים, צרבות, עצירות, שלשולים.
 • קנדידה.
 • הכנה להריון – הכנת הגוף לפני כניסה להריון.
 • אחרי לידה – על מנת להיפטר מהקילוגרמים העודפים ולחזור לאנרגיות (יש ניקוי קל ועדין שמותאם למניקות).
 • אלרגיות.
 • כאבים ודלקות, דלקות מפרקים.
 • לאנשים בריאים הרוצים לתחזק את הגוף, להתנקות, לשנות הרגלי תזונה ולעשות סדר במה שנכנס לגוף.
 • למעשנים שנגמלו מסיגריות ומעוניינים לנקות את הגוף.

 

*בזמן הניקוי לא חווים רעב!
*התוכנית מתאימה לאנשים עסוקים שבוחרים לשלב את תהליך הניקוי ביומיום ובחיי השגרה. תראו כמה זה קל:

נדב מאירסון, מאמן הכושר של תוכנית הריאלטי "לרדת בגדול":

"אומנם אני מאמן כושר, אבל אני באמת באמת מאמין שזה 70% תזונה ו- 30% כושר…אני מאמין שצריך לעשות ריסטארט…קודם תהיה נקי …ומהמצב הזה נתקדם…תעשו את זה בצורה נכונה, תעשו את זה בצורה מבוקרת – חיים חדשים!…"

מה בתוכנית?

 • במפגש הראשון אני עושה תשאול מקיף, מבקשת לראות תוצאות של בדיקות דם עדכניות ומחליטה לאור הנתונים על עוצמת הניקוי, משך הניקוי וסוג הניקוי. הניקוי מותאם אישית והוא מורכב מ-3 שלבים חיוניים על מנת לעבור את התהליך בצורה אופטימאלית ונכונה (פרטים בהמשך).
 • כדי להימנע ממצב של "ניקוי פתולוגי" אשר בו הרעלים מציפים את הגוף ועלולים לגרום לנזק לרקמות ולאברים אני בוחנת האם יש צורך בזמן הכנה לפני הניקוי ומנחה להדרגתיות בשילוב עם מיצי ירקות וצמחי-מרפא (ניקוי יש לעשות בצורה מסודרת, נכונה ועם ליווי מקצועי)
 • מתקבלים צמחי-מרפא המלווים את התהליך. חשיבותם לתהליך הניקוי היא אדירה לא רק במניעת תחושות קשות בתהליך אלא גם  לשיפור המדדים בבדיקות הדם, לירידה במשקל ולסיוע בהפחתת ההתמכרות למתוקים והורדת תחושת הרעב והגברת המטאבוליזם.
 • לאורך כל הניקוי, בין המפגשים, יתקבל ליווי מקצועי אישי שלי באופן אישי. אני זמינה לכל שאלה בכל שלב ושלב.
 • אני נותנת מתכונים המותרים בזמן הניקוי ובסוף התהליך אפשר יהיה להינות מספר המתכונים השלם והבריא הנגיש חינם באתר.
 • התוכנית מותאמת גם לאנשים עובדים ואין צורך לעזוב את העבודה ואת חיי השגרה.
 • בתום שבועיים עד חודש של ניקוי, אני נותנת תוכנית תזונה מלאה, מגוונת, בריאה וטבעית על טהרת התזונה הנטורופתית להמשך הדרך בחיים שאחרי הניקוי.
 • תהליך הניקוי אצלי מעניק כלים המאפשרים לשמור ולהינות מההישגים שהושגו במהלך הניקוי, להיות מודעים למה שנכנס לפה, לכבד את הגוף ולאמץ בקלות תזונה בריאה כאורח חיים.

 

תהליך הניקוי בנוי מ-3 שלבים:

1. שלב ההכנה – מתקבלות הנחיות כיצד להכין את הגוף לקראת הניקוי. הכנה זו חשובה כדי לעזור לגוף להתמודד בהדרגה ובכך למנוע מעבר דרסטי אשר עלול לגרום לתופעות לא רצויות. הכנה זו תקל בהמשך על תהליך הניקוי עצמו. לא תמיד נדרשת הכנה זו והכל תלוי במצב בו מגיע האדם אלי.

 

2. תהליך הניקוי עצמו – תפריט נטול רעלים, נטול גלוטן, סוכר ומוצרי חלב המושתת בעיקר על אורז, קינואה או כוסמת (התאמה אישית לכל אדם). בכל שלב של הניקוי מצטרפים בהדרגה עוד מזונות כגון: ירקות וקטניות ואפילו דגים ופירות. 

במקביל שותים מיצי ירקות ופירות המאפשרים לגוף לסלק את הפסולת והרעלים בצורה יעילה וטובה, מסייעים לטיפול בבעיות עיכול, כולסטרול, טריגליצרידים, סוכרת, יתר לחץ דם, עודף משקל ועוד. המיצים משפרים את רמת האנרגיה בגוף ומכניסים עולם של טעמים ובריאות לאורח החיים ולתהליך הניקוי עצמו. המיצים המומלצים בתהליך הניקוי מבוססים על ירקות ופירות, כגון: תפוח עץ או אגס, גזר, סלק, מלפפון, סלרי, פטרוזיליה, נענע, כוסברה, קישוא, לימון, ג'ינג'ר ועוד. 

התמיכה באמצעות צמחי מרפא בתהליך הניקוי היא הכרחית ומחייבת.  צמחי מרפא משמשים לתמיכה, זירוז וייעול תהליך הניקוי, תוך מניעת ספיגת הרעלים בחזרה בגוף. הצמחים משלימים חסרים תזונתיים, מקלים על התהליך (פיזית ונפשית), מסייעים להרגיע רעב וצורך במתוקים ועוזרים למטבוליזם ולניקוי הדם והכבד.

*ניקוי ללא השימוש בצמחי המרפא, עלול להיות מסוכן ולא אחראי, שכן מטרת צמחי המרפא הינה גם למזער ולמנוע "משברי ניקוי" , לסייע בתחושות עייפות, אנמיה, נשירה ועיכול, ולמנוע מצב המסכן את הבריאות ועלול לגרום לנזק.

 

3. שלב היציאה מהניקוי והנחיות לחיים שאחרי  – על מנת לשמר את שהושג בניקוי ולחיות חיים בריאים יותר.
 

*כבר בתהליך הניקוי אנשים מדווחים על הרגשה כללית טובה מאוד מבחינה פיזית, נפשית ומנטלית, קלילות, תחושת טובה ושמחה, תחושת ניקיון פנימי, מחשבות צלולות יותר והקלה בבעיות עיכול ובעיות בריאות רבות אחרות.

*למכתבי המלצה ממטופלים שעברו ניקוי – לחצו כאן

ערוץ 10: בתוכנית "המקצוענים 10" עם שירה פליקס. על נפלאות ניקוי הרעלים, למה זה חשוב, מי צריך לעבור תהליך שכזה

השינוי שעשה ביל קלינטון

בקטע יוטיוב שזכה לצפיות רבות, מספר ביל קלינגטון על השינוי הדרמטי בתזונה שלו, בזכותו השיל למעלה מ-11 ק"ג ממשקלו וסיגל אורח חיים בריא ומאוזן. בתפריט הבסיסי שלו ניתן למצוא את כל מה שכלול בתוכנית הניקוי שלי: ירקות ופירות, קטניות, חלב שקדים במקום חלב פרה, ללא מוצרי חלב, ללא בשר, ללא עופות וחלבון מהחי, פרט למעט דגים.
אז איך הצליח ביל קלינטון לרפא את גופו באמצעות תזונה ועל הדרך גם לרדת במשקל? הדיאטה שתנקה לכם את החיים- כנסו לכאן לקרוא

Ynet בריאות:פורמולת "סופר דיטוקס" לניקוי רעלים

פורמולת הצמחים שלי מככבת על המדף כבר למעלה מעשור ולא נס ליחה. הפורמולה האולטימטיבית לנטילה בזמן ניקוי רעלים, אך גם למי שסובל מכבד שומני, כולסטרול ושומנים בדם, עצירות, כמיהה למתוק, רעב מוגבר ועוד. לחצו לכאן לקרוא

מרים מספרת: 

"…בבדיקות שעשיתי אחרי חודשיים הכולסטרול ירד מ- 250 ל- 150 להפתעתי…הרגשתי שהוצאתי ממני משהו רע….כל איכות החיים שלי השתנתה…הרגלי התזונה וחיים השתנו… ירדתי 10 ק"ג ואני מרגישה מצויין. לקחתי את זה עם כל הרצינות וזה לא היה קשה כמו שחשבתי…אני לא רעבה בכלל…החיים משתנים, הכל משתנה"

ערוץ 10: לימור שי ממליצה על סדנת ניקוי רעלים בשיטת 'איה הוד' התוכנית "גוף-נפש" עם ענת הראל