שיטות הטיפול בקליניקה

שיטות הטיפול בהן אני עושה שימוש כדי לסייע לאנשים לחזור לבריאות מובאות כאן. אני נוהגת לשלב בין השיטות השונות בהתאם למי שמגיע אלי ולבעיה שהביאה אותו לפנות אלי. ברוב המקרים, נעשה שילוב של כמה שיטות יחד. ניתן לפנות אלי עם כל שאלה ב'צור קשר'.

יעוץ וטיפול נטורופתי

נטורופתיה הינה גישה הוליסטית המערבת ידע מדעי מודרני עם רפואה טבעית ומסורתית. הנטורופתיה מייחסת חשיבות גדולה לקשר שבין הגוף לנפש ומתמקדת במניעה וטיפול במחלות על ידי שימוש באמצעים טבעיים: צמחי מרפא, תזונה, שיטות טיהור וניקוי מרעלים, תוספי מזון, ויטמינים, פעילות גופנית, הפחתת מתחים והתנהלות עם סטרס ויעוץ לאורח חיים בריא…מידע מקיף ומעניין מאוד על נטורופתיה ניתן למצוא בעמוד 'שאלות נפוצות' כאן למעלה באתר.

נטורופתיה בפיג'מה

"יעוץ תזונתי בפיג'מה – אל תתלבשו. תתקשרו!"
כנסו וקראו מדוע יש לי אהבה סודית מיוחדת ל….פיג'מות ולמה הטיפול מרחוק כשאתם בבית בנעלי בית או במשרד הוא לא פחות יעיל ומקצועי מטיפול בקליניקה! רבים הם מפגשי היעוץ והטיפול שלי כנטורופתית שנעשים מרחוק (בסקייפ, בטלפון, וידאו של הפייסבוק או באמצעות תוכנות כמו זום). לא משנה איפה אתם נמצאים, בחו"ל, במטולה, באילת או 5 דקות ממני – תדעו שאני במרחק שנייה מכם. חוסך זמן נסיעה, פקקים, חנייה, התארגנות והתלבשות. כל כך כיף להרגיש בנוח בסביבה שלכם ולדעת שאתם מקבלים יעוץ נטורופתי איכותי שבסיומו כל המידע נשלח אליכם כתוב ומסודר למייל שלכם.
כל הפרטים פה

גוף - נפש - רוח

תחום גוף-נפש זה המקום בו לדעתי קורים הניסים. עולמנו הפנימי משפיע ישירות על מצבנו הגופני ולהפך. רגשות, מחשבות, אמונות, דעות, דפוסי התנהגות, משברים, טראומות, קונפליקטים ולחצים, כל אלה משפיעים על הפיזיולוגיה. עובדה זו מוכחת היום מחקרית. אני כל כך אוהבת את התחום הזה וגם הפידבקים שמגיעים משקפים את זה"
"איה, למערכת העצבים שלך יש יכולת מופלאה לתקשר עם מערכות עצבים אחרות ולייצר אצלם תחושה שכולם כל כך זקוקים לה של נוחות, ביטחון ורגיעה. מופלאה שאת "
"בשיחה הקצרה שלי איתך אני מרגיש שאת רואה אותי ואומרת לי את כל הדברים המדוייקים בשביל להקל עלי. אני ממש מרגיש שאני מכיר אותך, שהנשמה שלי מכירה אותך ואת נותנת לי להרגיש כל כך נוח ונעים וכל כך עושה לי טוב ומרגיע אותי לדבר איתך"

טכניקת EFT

טכניקת אי.אפ.טי הינה טכניקה לשחרור רגשי אשר מתבססת על ערוצי האנרגיה המוכרים ברפואה הסינית (מרידיאנים). ניתן לומר שטכניקת EFT דומה לדיקור סיני, אך ללא השימוש במחטים. ל- EFT יכולת נהדרת להביא לשחרור ממצבים בעלי עומס רגשי כגון טראומות, התמכרויות שונות (קפה, שוקולד, אוכל, עישון…), התקפי חרדה, רגשות שליליים, תבניות ודפוסי חשיבה מזיקים ותוקעים, רגשי אשמה, לחץ, דימוי עצמי נמוך, אך גם לשחרור ממצבים פיזיים: אלרגיות, עייפות, סחרחורות, קשיי נשימה, בחילות, כאבי ראש ומיגרנות, כאבי מחזור, עצירות, כאבי גב וצוואר, כאבים כרוניים, עודף משקל ועוד.

סדנאות

סדנאות מבית 'איה הוד' הן סדנאות בריאות חווייתיות הכוללות תהליכי למידה והטמעה של הרגלים טובים שהולכים איתך לאורך כל הדרך, תהליכי ניקוי רעלים המהווים 'קרש- קפיצה' לחיים בריאים יותר. במסגרת סדנא קבוצתית יש הרבה מוטיבציה, הסדנאות מלוות במתכוני בריאות, ליווי אישי ותמיכה לאורך כל הדרך.

הסדנאות הקרובות:

ניקוי רעלים רב מימדי

הומוטוקסיקולוגיה

הומוטוקסיקולוגיה היא שיטת טיפול המתבססת על ההומיאופתיה ואני עושה בה שימוש, בין היתר, כאשר אני מטפלת בילדים שמתקשים עם צמחי מרפא. הומוטוקסיקולוגיה מבוססת על מחקרים מדעיים מעודכנים ברפואה הקונבנציונלית יחד עם הידע והניסיון רב השנים של ההומיאופתיה הקלאסית. תרופות הומוטוקסיקולוגיות הינן טבעיות לחלוטין ומחוסרות ריח, צבע וטעם.